Szkoła Po Godzinach

4
Izabela Wojtowicz
partner projektu
"Szkoła po godzinach"
2023/2024

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej (UP, Kraków), nauczyciel nauczania przedszkolnego oraz nauczyciel wspierający, psychoterapeuta terapii gestalt (NGI, Oslo), coach (OsloMet, Oslo), mentor studentów pedagogiki przedszkolnej (OsloMet, Oslo), trener kursów z zakresu poradnictwa rodzicielskiego (ICDP i COS, Oslo).

Prowadząca kursy, grupy oraz webinary online dla polskich rodziców w Norwegii w ramach działalności w pozarządowej organizacji wspierającej rodziny oraz dzieci w Norwegii (Voksne for barn); członek organizacji wspierającej przedsiębiorcze kobiety w Norewgii – Prosjekt-K; lider oraz wykonawca projektu kursów poradnictwa rodzicielskiego dla polskich rodzin w Norwegii we współpracy z Konsulatem Polski w Norwegii; Od 13 lat mieszka na stałe w Oslo, od 2015r. prowadzi prywatny gabinet psychoterapeutyczny w Oslo udzielając terapii indywidualnej oraz grupowej.

Jako partner w projekcie “Szkoła po godzinach”, Izabela odpowiada za koordynację wizyt studyjnych dla polskich nauczycieli; koordynację, planowanie konferencji w Oslo oraz udział w konferencji w Żychlinie; prowadzenie kursów ICDP i COS dla uczestników projektu oraz poprowadzenie warsztatu na temat samorozwoju, wewnętrznej motywacji i wewnętrznej siły.

Izabela postrzega swoją rolę jako łącznika mostów, który może wspomóc w spotkaniu dwóch kultur, polskiej i norweskiej oraz w zrozumieniu różnorodnego podejścia do edukacji i opieki nad dziećmi.