Szkoła Po Godzinach

Zajęcia z dziećmi - Grupa 3 - zajęcia plastyczne

Zajęcia artystyczne, podczas których dzieci tworzyły mikołaje z rolek po papierze toaletowym, były pełne kreatywności, zabawy i rozwijania umiejętności manualnych. Na początku zajęć dzieci otrzymały rolki po papierze toaletowym, farby, bibułę, wstążki, klej i inne kolorowe materiały do zdobienia. Każde dziecko miało swobodę w wyborze kształtu i koloru swojej pracy, co wspierało indywidualną ekspresję artystyczną. Podczas tworzenia uczestnicy miały okazję rozwijać umiejętności manualne poprzez cięcie, klejenie, malowanie i dekorowanie. Efektem końcowym były unikatowe prace artystyczne, które dzieci z dumą prezentowały. Proces tworzenia nie tylko rozwijał umiejętności manualne, ale również integrował elementy sensoryczne, kształtując pozytywny stosunek do sztuki i wyrażania siebie.