Szkoła Po Godzinach

Zajęcia z dziećmi - Grupa 3 - zajęcia kulinarne - sałatka owocowa

Na zajęciach w atmosferze przyjaznej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb uczestników, dzieci miały okazję uczestniczyć aktywnie w procesie przygotowywania zdrowego i kolorowego posiłku. W trakcie zajęć każde dziecko miało swoje zadania, dostosowane do jego umiejętności, co budowało poczucie samodzielności i odpowiedzialności. Dzieci kroiły owoce, mieszając się w harmonijnym tańcu kolorów i smaków. Podczas przygotowywania sałatki opiekunowie wspierali uczestników, zachęcając do komunikacji i dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami. Po ukończeniu pracy wszyscy z satysfakcją podziwiali efektowną i apetyczną sałatkę owocową. Następnie wspólnie zasiadaliśmy do jedzenia, co stanowiło moment radości i wspólnego przeżywania smaków. Każde dziecko miało szansę cieszyć się smakiem swojego wkładu w przygotowanie posiłku.