Szkoła Po Godzinach

Zajęcia z dziećmi - Grupa 1, 2, 3 - spotkanie Wigilijne

Ostatnie zajęcia przed świętami Bożego Narodzenia to wspólna zabawa dla wszystkich uczestników projektu. Na początku zajęć dzieci otrzymały różnokolorową włóczkę, kartonowe pierścienie, małe gotowe gwiazdki, klej i inne dekoracje. W trakcie zajęć dzieci miały okazję rozwijać zdolności manualne poprzez owijanie włóczki, dekorowanie gwiazdek i tworzenie własnych, unikatowych czapeczek. Wspólna praca integrowała dzieci z różnych grup projektowych, co sprzyjało budowaniu pozytywnych relacji między uczestnikami. W drugiej części zajęć wszyscy udaliśmy się na mały poczęstunek, gdzie dzieci mogły się podzielić wrażeniami i cieszyć się efektami swojej pracy. Następnie wszyscy obejrzeliśmy opowieść wigilijną, tworząc razem atmosferę magii i wspólnoty. Na koniec zajęć dzieci otrzymały małe upominki, co było miłym zakończeniem spotkania. To wyjątkowe doświadczenie nie tylko rozwijało zdolności manualne, ale również promowało współpracę, kreatywność i atmosferę świątecznej radości wśród uczestników.